Vila Ořechov

Prodáno za 18 900 000,-Kč

Při prodeji vily v Ořechově jsme využili vše, co naše prezentační možnosti nabízí a byla to dřina. Celý den se nemovitosti chystala, fotila, točila, měřila, skenovala a do toho jsme bojovali s počasím. Výsledek ale stál za to a i když se nemovitost nabízela déle, než se očekávalo, tak nakonec v kooperaci s panem Bartošem z REMAXU, jsme našli kupce a prodej dotáhli do zdárného konce. 

Na prezentaci nemovitosti se můžete podívat níže.


Jako nejefektivnější prezentační prostředek vnímáme video dané nemovitosti. Sestříhat tuhle čtyřpodlažní vilu do co nejkratšího videa tak, aby toho ukázala co nejvíce, nebylo jednoduché. Nicméně jak se nám to podařilo můžete posoudit sami. 

Když si člověk prohlédne video a foto, tak ho zajímá prohlídka domu. Než se na ni však dostane, může si dům virtuálně projít ihned a posoudit, zda mu daný stav či dispozice domu sedí a bude chtít na osobní prohlídku. Tento nástroj filtruje zájemce a díky němu na nemovitost jezdí jen ti, kteří mají o dům opravdový zájem a většinou je už nic nepřekvapí. 

Na virtuální prohlídku se můžete podívat ZDE.

Profesionální foto je úplný základ a proto samozřejmě nechybí, ani při prodeji této vily.

Půdorysy a grafický zákres doplní zbytek prezentace a dodají technické parametry. Jednoduše si zájemce projde jednotlivé podlaží a jejich dispozice. Díky půdorysům může zájemce plánovat využití místnosti dle sebe nebo plánovat rekonstrukci a změnu dispozic. My samozřejmě děláme půdorysy ke každé nemovitosti a v Ořechově, vzhledem k rozloze domu, to bylo ještě o to důležitější.