O nás

Kvalita znamená dělat to dobře i když se nikdo nedívá.

- Henry Ford

Od hypoték k realitám 
V obchodech s nemovitostmi se pohybuji od roku 2015. Začínal jsem s hypotékami. Tehdy jsem je řešil pro klienty. Přitom mě hodně bavilo řešit s klienty otázku jejich bydlení. Od hypoték tak už byl jen krůček k tomu, co dělám dodnes – pomáhám úspěšně prodat dům, byt či pozemek.

Chceme to dělat tak, aby nám klient mohl důvěřovat
Po hypotékovém období jsem několik měsíců strávil v jedné velké realitní společnosti, která dnes už na českém trhu nepůsobí. V tu dobu však měla celorepublikový dosah a byla to skvělá příležitost jak nastartovat kariéru v realitách.

Prakticky ihned jsem věděl, že reality mě opravdu baví. Zároveň jsem radši, když věci můžu řídit sám.
Proto jsem s dvěma kolegy odešel a založili jsme vlastní firmu. Nakonec jsme však všichni šli po vlastní ose.

Dnes tak mám svou realitní kancelář a koukám do budoucna. Když totiž člověk dělá něco, co ho baví a naplňuje, na výsledku se to vždy pozitivně projeví.

Cíl číslo jedna? Spokojenost klienta
Chci, aby značka Dominant real byla pro lidi dobrý parťák. Co pro to děláme? Poskytujeme kvalitní službu s pohodovým přístupem.

Co získáte spoluprací s námi?

Svůj klid

Veškeré starosti s prodejem můžete nechat s klidným srdcem na nás. Ušetříte tak svůj čas a místo řešení prodeje budete moci dělat to, co vás opravdu baví.

Lidský přístup

Zakládáme si na slušném, lidském jednání. Žádný nátlak, žádné nereálné sliby. Jednáme tak, jak chceme aby bylo jednáno s námi – otevřeně, na rovinu, férově. Vzniká tak důvěra, která je pro spolupráci důležitá.

Zkušenosti sesbírané během let

V prodeji se vyznáme. Víme, jakou strategii zvolit, a jak pro vás dosáhnout výsledku, který chcete. Zapojíme naše zkušenosti i znalosti ve váš prospěch.

Neváhejte nás kontaktovat

Dominant real

Nádražní 238/7, 682 01 Vyškov

+420 739 883 133

info@dominantreal.cz