Služby

Služby

Příklady toho, díky čemu prodám vždy a za maximální cenu.


1. Profesoonální fotografie

Jak prohlídky, tak fotografie jsou důležitým aspektem prodeje. Fotografie dělá ten první dojem a dá potencionálnímu zájemci impulz o prohlídku. Prohlídkou pak je třeba potvrdit, že skutečnost odpovídá fotografiím. 

2. Video prohlídky

Každý se raději podívá na video než fotky. Video prohlídky nejlépe kupujícího osloví a udělají o nemovitosti lepší přehled. Spolupracujeme s produkčním týmem. Umíme připravit přesvědčivé video prohlídky.

3. Home staging 

V Home Stagingu jde hlavně o detaily a o to, aby si případný zájemce v nemovitosti dokázal představit sám sebe a zapůsobila na něho co nejlépe. 

3. Půdorysy

Zpracování půdorysu je první krok profesionální prezentace nemovitosti. Díky půdorysům se následně lépe pohybujete v prostoru. Můžete si předběžně naplánovat  jak v nemovitosti žít, jak ji zařídit či zrekonstruovat. Šetří čas pro zbytečnou prohlídku, na které by jste mohli zjistit, že dispozice nemovitosti je pro Vás nevyhovující.  

4. 3D scan nemovitosti

Nejmodernější technologie pro prodej nemovitosti. 
3D scany a videa natočená dronem. Díky 3D scanu získá zájemce detailní přehled. Taková prezentace je často rozhodující pro váhavé zájemce, a přesvědčí je, že právě vaše nemovitost stojí za podání finanční nabídky a jak se říká "oči nakupují".  

5. Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě hýbou světem a také hýbou prodejem nemovitosti. Co dalšího lze udělat pro efektivnější prodej?
Vytvořit placenou propagaci na Facebooku a zacílit reklamu na tu správnou cílovou skupinu. 

6. Flypano

VIRTUÁLNÍ REALITA Z PTAČÍHO POHLEDU.

Flypano je interaktivní 360° fotografie s vysokým rozlišením pořízena dronem. Je to skvělý nástroj, jak předat důležité informace o dané nemovitosti zákazníkovi. Do Flypana dokážeme vkládat ohraničení objektu pomocí katastru nemovitostí a body s textovým polem, fotogalerii nebo videopřehrávač.

7. Energetický štítek

PENB neboli průkaz energetické náročnosti budovy je certifikát, který udává, kolik daná budova ročně spotřebuje energie (na vytápění, chlazení, větrání, úpravu vlhkosti vzduchu, přípravu teplé vody nebo osvětlení). PENB je zapotřebí při výstavbě budovy. Stavební úřad totiž neschválí stavbu, která by jej neměla zpracovaný. Dále je potřeba při prodeji i pronájmu nemovitostí. Tuto povinnost ukládá poslední novela zákona o hospodaření energií.