Služby

Služby

Příklady toho, díky čemu prodám vždy a za maximální cenu.


1. Home staging a profesoonální fotografie

V Home Stagingu jde hlavně o detaily a o to, aby si případný zájemce v nemovitosti dokázal představit sám sebe a zapůsobila na něho co nejlépe. 

Jak prohlídky, tak fotografie jsou důležitým aspektem prodeje. Fotografie dělá ten první dojem a dá potencionálnímu zájemci impulz o prohlídku. Prohlídkou pak je třeba potvrdit, že skutečnost odpovídá fotografiím.

Fotografie jsou proto základem projevu zájmu o váš dům či byt. Jak tedy udělat ty lákavé fotografie, co vzbudí zájem a nejlepší první dojem?

2. Půdorysy

Zpracování půdorysu je první krok profesionální prezentace nemovitosti. Díky půdorysům se následně lépe pohybujete v prostoru. Můžete si předběžně naplánovat  jak v nemovitosti žít, jak ji zařídit či zrekonstruovat. Šetří čas pro zbytečnou prohlídku, na které by jste mohli zjistit, že dispozice nemovitosti je pro Vás nevyhovující.  

3. 3D scan nemovitosti

Nejmodernější technologie pro prodej nemovitosti. 
3D scany a videa natočená dronem. Díky 3D scanu získá zájemce detailní přehled. Taková prezentace je často rozhodující pro váhavé zájemce, a přesvědčí je, že právě vaše nemovitost stojí za podání finanční nabídky a jak se říká "oči nakupují".  

4. Video prohlídky

Každý se raději podívá na video než fotky. Video prohlídky nejlépe kupujícího osloví a udělají o nemovitosti lepší přehled. Spolupracujeme s produkčním týmem. Umíme připravit přesvědčivé video prohlídky.


5. Reklama na sociálních sítích

Sociální sítě hýbou světem a také hýbou prodejem nemovitosti. Co dalšího lze udělat pro efektivnější prodej?
Vytvořit placenou propagaci na Facebooku a zacílit reklamu na tu správnou cílovou skupinu.